KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685368
nr 1568 5368
Carl Johan Fahlcrantz
(1774-1861), Sverige
Oljemålning, (tillskriven), Insjölandskap, ej signerad. Olja på duk, 36x48 cm, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:53:53
1.200 kr
2.400 kr
3.200 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)